Investiční skupina

Podnikatelské úvěry se zajištěním

Jistá investice, která okamžitě vydělává

Nebankovní úvěry pro podnikatele

Naším nejpopulárnějším produktem, který nabízíme klientům, je možnost investice do nebankovních úvěrů pro podnikatele. Tyto úvěry jsou vždy zajištěné nemovitostí a jsou tedy absolutně bez rizika. Celý postup je notářsky ověřený a o hladký průběh se stará náš tým a externí právní kancelář.

To vše dohromady zajišťuje ziskový exit při jakémkoliv scénáři, který dlouhodobě vynáší našim klientům v průměru 37% ročně.

renovation-1renovation-2

Investování bez starostí a s klidem

Dlouhodobě ověřené postupy

V oblasti podnikatelských úvěrů se pohybujeme od roku 2019. Ze začátku jsme tento produkt testovali na vlastním kapitálu a až poté, co jsme dali do kupy zavedený systém, dostatečnou poptávku a vše právně ošetřili do nejmenších detailů, jsme jej nabídli našim klientům.

Rozsáhlá síť "tipařů" a finančních poradců v kombinaci s automatizovanými algoritmy pro pečlivý výběr, nám zajišťuje neustálý přísun příležitostí.

franchise

Naše Franšíza v průměru zhodnotí Vaše finance o

37%

Investiční Franšíza

Investujte do podnikatelských úvěrů bez starostí

Populárním produktem, který nabízíme je možnost vytvoření vlastní franšízy, kdy kapitál zůstává ve Vaší firmě pod Vaší kontrolou, zatímco my Vám posíláme příležitosti k poskytnutí úvěru a o vše s tím spojené se staráme za Vás.

Každý úvěr je zajištěný nemovitostí a vše je právně a notářsky auditováno. Díky tomu se jedná o bezrizikové příležitosti s vysokým ročním úrokem.

shield

Portfolio s jistotou výdělku a bez rizika

Navrhneme Vám investiční plán, dle Vašich preferencí, v ověřených oblastech. Ty jsou ověřeny nejen námi, ale také více jak 300 našimi spokojenými klienty.

profit